Zespół pielęgniarski

Flebo-1-13_pp-min

Anna Żaczek

Studia pielęgniarskie pierwszego stopnia ukończyłam w 2012r. rozpoczynając pracę w Gabinecie. Uzupełniając swoje wykształcenie ukończyłam studia magisterskie, oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego. W trakcie rozwoju Gabinetu poszerzyłam swoją wiedzę o studia podyplomowe na kierunku technika sterylizacji medycznej.

W Gabinecie pełnię funkcję koordynatora medycznego – w zakresie moich obowiązków znajdują się kontakty z pacjentami, kontrola nad poprawnością prowadzonej dokumentacji medycznej, oraz ogólną organizacją pracy Gabinetu.

Ewelina Suwała

Z wykształcenia jetem ekonomistką. Na bieżąco śledzę wszelkie nowinki w branży oraz poszerzam swoją wiedzę. W Gabinecie jestem odpowiedzialna za sprawną i profesjonalną obsługę pacjenta.

W wolnym czasie lubię czytać i podróżować.

Flebo-1-8-min
Flebo-1-10-min

Karolina Dzierlat

Jestem magistrem pielęgniarstwa. Pracę w Gabinecie rozpoczęłam 4 lata temu. W trakcie pracy ukończyłam kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii, kurs specjalistyczny z RKO, a także kurs specjalistyczny w zakresie wykonywania i interpretacji EKG. Obecnie jestem również w trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa operacyjnego. 

Energię, optymizm i uśmiech do pracy czerpię ze sportu i pieszych wycieczek.

Małgorzata Obławska-Latusek

Jestem dyplomowaną pielęgniarką, specjalistką pielęgniarstwa operacyjnego. Jestem absolwentką Liceum Medycznego w Sanoku. Przez 36lat pracowałam na bloku operacyjnym. W Gabinecie pracuję od 20 lat asystując do zabiegów operacyjnych. 

Jestem osobą pozytywną, pełną energii, uśmiechu. Zawsze z pasją i zaangażowaniem wykonuję swoją pracę. 

Prywatnie lubię czytać książki, oglądać filmy, uprawiać nordic walking.

Flebo-1-6-min
SONY DSC

Marlena Barłowska

Jestem absolwentką Uczelni Państwowej w Sanoku. Po ukończeniu studiów pierwszego stopnia dołączyłam do zespołu Gabinetu zajmując stanowisko rejestratorki medycznej, a jednocześnie poznając specyfikę pracy pielęgniarki w dziedzinie chirurgii naczyniowej oraz kontynuując studia magisterskie. Tytuł magistra pielęgniarstwa uzyskałam w lipcu 2021r.

Jestem osobą komunikatywną, nastawioną na pracę w zespole. Czerpię dużą satysfakcję z pracy z ludźmi.

Interesuję się sportem, a czas wolny poświęcam rodzinie i przyjaciołom.

gabinet w sanoku

FLEBO CLINIC

ul. Legionów Polskich 42

38-500 Sanok

rejestracja telefoniczna

Od poniedziałku do czwartku

12:00 – 20:00

W piątek

08:00 – 12:00

TEL: 13 430 00 95