Liposukcja / Lipoliza laserowa

Liposukcja WAL - liposukcja wodna

O zabiegu

Zabieg liposukcji jest zabiegiem chirurgicznym który ma na celu usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z obszarów ciała, takich jak twarz i szyja, górne okolice ramion, tułów, brzuch, biodra, pośladki, uda, kolana, łydki i okolice kostek. Należy wiedzieć, że nie jest to metoda na zmniejszenie wagi ciała, tylko mająca na celu usunięcie nagromadzenia tkanki tłuszczowej, nie reagującego na stosowanie diety i ćwiczeń fizycznych. 

Najlepszymi kandydatami do liposukcji są osoby ze stosunkowo prawidłową wagą ciał, który mają nadmiar tkanki tłuszczowej w niektórych obszarach ciała. Najbardziej zadowalające wyniki po liposukcji można uzyskać u osób z elastyczną skóra. Obwiśnięta, luźna skóra może wymagać dodatkowej operacji – plastyki powłok brzusznych. 

Nierówności powierzchni ciała, które nie są związane z tkanką tłuszczową nie mogą być poprawiane przy pomocy liposukcji. Liposukcja jest wykonywana przy pomocy metalowych kaniuli. Które są umieszczane w małych nacięciach skóry i pozwalają na rozbicie i odessanie tkanki tłuszczowej. Technika nasiękowa liposukcji obejmuje odsysanie tkanki tłuszczowej wypłukanej roztworem znieczulającym podawanym przez kaniulę. 

Technika ta może zmniejszyć dyskomfort w czasie operacji i zmniejszyć zasinienie po operacji. Odpowiednie ubranie uciskowe i opatrunki mają na celu zmniejszenie obrzęku i przyśpieszenie procesu gojenia. 

Zabieg trwa (w zależności od obszaru, oraz rozległości) od 2-3,5godz. Po zabiegu Pacjent/ka pozostaje pod Naszą opieką przez około 6-8 godz.


Przed zabiegiem

Po zabiegu

gabinet w sanoku

FLEBO CLINIC

ul. Legionów Polskich 42

38-500 Sanok

rejestracja telefoniczna

Od poniedziałku do czwartku

12:00 – 20:00

W piątek

08:00 – 12:00

TEL: 13 430 00 95